KONST / Litografier / Färglitografi 13442100
nr 1344 2100
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Färglitografi, Numrerad 953/1000, tryckt signatur. Motivet: 73x50 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:06:17
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)